قیمت سمپاش توربولاینر 800 لیتری 09188193044
سمپاش توربولاینر در سمپاشی مزارع و باغات با درختان بلند بسیار کارآمد است.

تاریخ انتشار : 1401/12/2/ نمایش : 134 / نظرات : 0

قیمت سمپاش توربولاینر 800 لیتری

سمپاش توربولاینر۸۰۰لیتری

سمپاش توربولاینر در سمپاشی مزارع و باغات با درختان بلند بسیار کارآمد است. مخزن این سمپاش پلی اتیلن می باشد و در برابر اشعه آفتاب مقاوم است و همچنین مجهز به مخزن شستشوی دست و شسشوی مخزن نیز هست. این سمپاش دارای درب سوپاپ دار و همزن هیدرولیک و شیر سه راهی اهرم دار است. طول پاشش مفید این سمپاش 35 متر با فن 500 میلی متر می باشد، دارای گیربکس دو سرعته و 11 نازل ضدچکه که پاشش به صورت یکنواخت انجام می گیرد.

قیمت سمپاش توربولاینر800لیتری

سمپاش توربولاینر 800 لیتری، سوارشونده است و دارای شاسی ساخته شده با آهن صنعتی با استحکام بالا، با رنگ کوره ای الکترو استاتیک ضد زنگ پوشیده شده است.

سمپاش توربولاینر دارای چرخ کارگاهی جهت سهولت در جابجایی سمپاش می باشد. این سمپاش قابلیت تنظیم تمام هیدرولیک برای پاشش سم داراست و توسط یک هدفن با قابلیت تنظیم زاویه 90 درجه در راستای عمودی و افقی است. فن گردش دو محور گیربکس دو سرعته با دهانه ی خرطومی مجهز به خرطوم هدایت باد چرمی درخشان.

سمپاش های توربولاینر در اندازه های 600لیتری، 800 لیتری و 2000لیتری سوارشونده و کششی، با قابلیت تنظیم ارتفاع بوم از ۲۰ تا ۱۴۰ سانتی متر، دارای سیستم همزن هیدرولیک مجزا از جریان برگشت پمپ، شاسی مستحکم و مقاوم و در دو مدل دستی و هیدرولیک تولید و عرضه می شوند.

بیشتر بخوانید: فروش شرایطی سمپاش توربولاینر

ویژگی های دیگر دستگاه سمپاش توربولاینر :

همزن هیدرولیک سرامیکی مجزا از جریان برگشت فشار شکن 

سیستم فلاشینگ و شیر سراهی 

پیش همزن گرد داخل صافی درب مخزن

پرکن سریع مجهز به صافی مکش و سوپاپ یک طرفه برای جلوگیری از برگشت محلول شیمیایی داخل دستگاه به محیط زیست  

فیلتر مکش شیر دار با صافی

درب اصلی مخزن مجهز به سوپاپ یک طرفه و صافی

فیلتر شن گیر سیستم فشار Self-Cleaning 

پمپ با فشار 50بار و دبی 115 لیتر در دقیقه

نازل های برنجی دوطرفه ضد چکه

شاسی با پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتیک

مخزن پلی اتیلن سه تکه مقاوم در برابر اشعه آفتاب

مخزن مجهز به درب سوپاپ دار و سیستم شستشوی مخزن

فن پر قدرت با قابلیت پرتاب سم بیش از 30 متر

سمپاش توربولاینر800لیتری

گیربکس 2 سرعته

 قابلیت گردش هد فن در2 محور به صورت هیدرولیکی(180درجه ای افقی و 90درجه ای عمودی)

قابلیت زاویه دادن به مجموعه فن

کلیه قطعات و ملحقات سمپاش توربولاینر از جمله قطعات لاستیکی در برابر خوردگی و پوسیدگی ناشی از سموم و محلول های شیمیایی مقاوم هستند.

بیشتر بخوانید: فروش اقساطی سمپاش

و برای سمپاشی مزارع و درختان بلند و بهترین نوع سمپاش از نظر طول پاشش، مخزن‌سم پلی‌ اتیلن با ظرفیت ۸۰۰ و ۱۰۰۰ لیتری، مجهز به مخزن شست‌ و شوی سیستم و شست‌ و شوی دست، درب سوپاپدار، دارای فن سانتریفیوژ دوبل با قطر ۵۵۰ میلی متر، تنظیم جهت پاشش سم به صورت تمام هیدرولیک، شاسی بسیار مستحکم و سوارشونده استاندارد مجهز به قفل خودکار پین‌ها، جهت اتصال آسان و مطمئن سمپاش به تراکتور و دسته شیر ریگلاتور خودکار می باشد.

سمپاش پشت تراکتوری کششی

سمپاش پشت تراکتوری کششی توربین زراعی یا توربولاینر با مخزن پلی اتیلن سه تایی شامل مخزن اصلی به ظرفیت ۸۰۰ لیتر مخزن یدک شستشوی سیستم و مخزن یدک شستشوی دست از جنس پلی اتیلن مقاوم در برابر خوردگی و دارای مواد افزودنی UV Stabilizer  برای مقاومت در برابر نور مستقیم خورشید – مخزن اصلی مدرج شده به لیتر در دو سمت مخزن و مجهز به نشانگر سطح مایع می باشد.

سمپاش توربولاینر مجهز به یک پمپ  پیستون دیافراگمی (دبی ۱۱۵ لیتر در دقیقه – فشار ۵۰ بار) و واحد کنترل فشار (فشار شکن) عقربه ای User Friendly  مجهز است.

فن سانتریفیوژ این سمپاش توربولاینر مجهز به پروانه ای دوبل به قطر ۴۵۰ میلیمتر مجهز به کلاچ برای حفاظت بیشتر گیربکس و گاردان ها و دارای سیستم هیدرولیک جک و هیدروموتور برای کنترل چرخش و جهت پاشش فن است.

این دستگاه مجهز به گیربکس دو سرعته و مجهز به لوله خرطومی منجید دار لاستیکی مقاوم و با کیفیت جهت عملکرد بهتره سمپاش توربولاینراست، همچنین مجهز به نازل های سرامیکی با پایه های برنجی دوبل با سیستم ضد چکه  می باشد.

بیشتر بخوانید: سمپاش های اتومایزر باغی

سمپاش توربولاینر شاسی مقاوم و مستحکم مختص سمپاش توربولاینر با پوشش رنگ کوره ای مقاوم در برابر ضربه و خوردگی، دارای حفاظ و گارد برای فن و مخزن ها، رینگ و لاستیک پهن، مالبند کشویی، جک چرخدار قابل تنظیم و اکسل کشویی قابل تنظیم در جهات مختلف برای اداپته کردن سمپاش توربولاینر با زمین ها و تراکتور های مختلف می باشد.

اجزای سمپاش 

مخزن

لوله های انتقال سم

شاسی

فن

پمپ

آرایه نازل ها

شیرهای کنترل

فیلترها

لوله خرطومی (Gun)

آرایش نازل های این سمپاش بسیار متنوع است و به یکی از صورت های خواهد بود:

آرایه دو نیم دایره ( دو قطاع)

آرایه خطی

آرایه دایره کامل

بیشتر بخوانید: سمپاش توربولاینر در مرکزی

در آرایه دایره ای، همه نازل ها همزمان عمل سمپاش را انجام می دهند. در یک نوع سمپاش، آرایه نازل دارای دو بخش است که می توان یکی از آنها را قطع یا متصل کرد. یک آرایه خطی می تواند همزمان سمپاش با عرض بیشتری ایجاد کند. هر نازل را می توان جداگانه از مدار خارج کرد. زاویه پاشش و خروجی نازل ها را می توان به صورت جداگانه یا آرایه نازل ها نیز تغییر داد.

ارتفاع آرایه نازل را می توان برای شرایط مختلف مانند محصولات با ارتفاع مختلف با درختان با ارتفاع متفاوت در برخی از انواع این سمپاش ها تغییر داد. زاویه آرایه های نازل و فاصله آنها در برخی از انواع این سمپاش قابل تغییر است. آرایش بسیار متنوع نازل ها امکان سمپاشی توسط این نوع از سمپاش را به شیوه های مختلف می دهد که این شیوه ها به طور کلی عبارتند از :

پاشش سم از کنار (در مزارع و باغات)

پاشش سم از بالا به پایین (در مزارع و باغات)

پاشش سم با الگوی ترکیبی در باغات

پاشش سم از پایین به بالا (در باغات)

با استفاده از سمپاش توربینی امکان تمرکز سمپاشی بر روی نواری باریک (سمپاشی نواری ) در باغات و مزارع و یا تامین سطحی وسیع از سمپاشی برای مزارع درهم یا با پوشش سطحی کامل وجود دارد.

سمپاش توربولاینر

عوامل تاثیرگذار بر قیمت سمپاش 

اندازه سم پاش در هنگام خرید یک عامل مهم است. سم پاش های بزرگ تر دارای بازده بیشتری هستند و باید سرمایه گذاری روی سم پاش و میزان کار مورد نیاز متعادل باشد. به تازگی نتایج و اعداد جالبی در طی تحقیقات انجام شده برای بررسی قیمت سمپاش مورد بعد کارایی میدان و اندازه سمپاش است که باید بررسی شود و بنا بر این سه فاکتور اقدام به خرید سمپاش مناسب نمود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
×

چطور میتونم کمکت کنم؟