ساخت پهپاد سمپاش و ماژول گرده افشان برای استفاده در مزارع و باغات
این پهپاد قابلیت پرواز بر اساس نقشه مزرعه یا باغ را دارد و اگر از این ابزار در زمین‌های ناهموار، کوهپایه، تپه ماهور، شیب‌دار و غیر مسطح استفاده شود.

تاریخ انتشار : 1401/10/27/ نمایش : 151 / نظرات : 0

ساخت پهپاد سمپاش و ماژول گرده افشان برای استفاده در مزارع و باغات

این پهپاد قابلیت پرواز بر اساس نقشه مزرعه یا باغ را دارد و اگر از این ابزار در زمین‌های ناهموار، کوهپایه، تپه ماهور، شیب‌دار و غیر مسطح استفاده شود، می‌توان از ماژول رادار آن بهره برد. این رادار فاصله پهپاد با سطح محصول را ثابت نگه می‌دارد.

این پهپاد به گونه‌ای طراحی شده که هر ۷ دقیقه یک هکتار از مزرعه یا باغ را پوشش می‌دهد و هیچ نقطه‌ای دست نخورده باقی نمی‌گذارد ضمن اینکه هیچ بخشی دو بار پوشش داده نمی‌شود.

این پهپاد ساختار جمع شونده دارد و موتور آن ضد آب است. این ابزار برای سمپاشی بر روی محصولاتی چون نخل، پسته، مرکبات، زیتون، گردو، انگور، موز، سیب، هلو، شلیل، گیلاس، توت فرنگی، انجیز و بادام قابل کاربرد است.

نسل جدید این پهپادها با مخزن ۱۶ و ۳۰ لیتری طراحی شده که قابلیت شارژ هوشمند دوکاناله و مجهز به سنسور برخورد با مانع، دوربین FPV، نرم افزار تمام خودکار است.

پهپاد دوکاره این شرکت علاوه بر سمپاشی قادر به جامد پاشی است و می‌توان با استفاده از آن اقدام به بذر پاشی و جامد پاشی کرد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
×

چطور میتونم کمکت کنم؟