خبر خوش مجلس از قیمت گندم و پرداخت معوقات گندمکاران
قیمت نهایی ۱۶ هزار تومان، ۱۵ هزار تومان قیمت تضمینی خرید گندم، به اضافه ۱/۰۰۰ تومان جایزه تحویل خواهد بود. اما باید منتظر بود تا نظر نهایی وزیر جهاد کشاورزی به عنوان نماینده دولت برای قیمت گندم اعلام و...

تاریخ انتشار : 1402/4/4/ نمایش : 122 / نظرات : 0

خبر خوش مجلس از قیمت گندم و پرداخت معوقات گندمکاران

 قیمت نهایی ۱۶ هزار تومان، ۱۵ هزار تومان قیمت تضمینی خرید گندم، به اضافه ۱/۰۰۰ تومان جایزه تحویل خواهد بود. اما باید منتظر بود تا نظر نهایی وزیر جهاد کشاورزی به عنوان نماینده دولت برای قیمت گندم اعلام و ابلاغ شود. گندم یکی از مواد اولیه برخی از اقلام اساسی است؛ اگر قیمت گندم افزایش یابد، شاهد افزایش قیمت در این کالاها نیز خواهیم بود و اگر قیمت آن افزایش نیابد، کمبود مواد غذایی و کالاهای اساسی در بازار ایجاد می‌شود.

«حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر» رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از پرداخت معوقات گندمکاران در چند روز آینده خبر داد و گفت: اعتباراتی که برای خرید تضمینی گندم در نظر گرفته شده بود حدود ۱۰۳ هزار میلیارد تومان بود. حدود ۱۱ هزار میلیارد از این مبلغ تا ۲۸ اردیبهشت ماه به گندمکاران پرداخت شد؛ یعنی گندمکارانی که تا پیش از این تاریخ محصول خود را تحویل داده بودند، توانستند بخشی از این مبلغ یا تمام پول خود را دریافت کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
×

چطور میتونم کمکت کنم؟